Дерматолог
Авто Світ

Внаслідок російського обстрілу на Новгород-Сіверщині поранено троє людей + Фото

Війна 13:56, 7.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Ворог не припиняє атакувати Семенівку – росіяни ще звечора, 6 січня, гатили по мирному населенню міста – внаслідок ударів пошкоджено три житлові будинки.

Як інформує Головне управління Національної поліції України в Чернігівській області, сьогодні вранці, 7 січня, окупанти вдарили з артилерії по цивільній інфраструктурі. Поранень зазнала 68-річна жінка та двоє місцевих чоловіків віком 45 та 65 років.

Внаслідок обстрілу також пошкоджені будівлі та житлові будинки.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору