Бігли назустріч знайомій автівці: внаслідок негоди у Шостці струмом вбило двох собак. У однієї лишились щенята
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої ночі негода наробила лиха на Шосткинщині. Обірвані дроти ліній електропередач аварійні бригади поступово знеструмлювали. Де ще не встигли вимкнути струм, оголені дроти на мокрій від дощу землі і в калюжах становлять загрозу життю кожного, хто проходитиме поруч. Адже вода проводить струм.
Так сьогодні, біля кладовища у Садовому мікрорайоні загинули дві собаки. Вони жили там поблизу гаражів, їх підгодовували місцеві мешканці, доглядали зоозахисники. Після грози тваринки через калюжу з радістю кинулися зустрічати знайому їм автівку. Поряд на землі був оголений дріт після грози. Стрибнувши в калюжу, тварини загинули. Можливо, таким чином врятувавши чиєсь людське життя. Адже у цьому місці могли проходити й люди…
Про це повідомляють у шосткинських Фейсбук-спільнотах місцеві мешканці.
А зоозахисна організація “Добре серце. Шостка” повідомляє, що у однієї з собак лишилися маленькі цуценята. Їх шукають, щоб опікуватися маленькими. Усіх, хто знає, де можуть бути щенята, просять повідомити за номером: 0995388101.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: