Внаслідок авіаудару по Шосткинській громаді пошкоджено два будинки
Війна 09:51, 2.06.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські війська продовжують завдавати авіаційних ударів по території Шосткинської громади. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
За попередньою інформацією, внаслідок чергової атаки пошкоджено два житлові будинки та інші об’єкти інфраструктури. Наразі триває уточнення масштабів руйнувань, а також підрахунок завданих збитків.
На місці події працюють служби екстреного реагування, які ліквідовують наслідки ворожого удару та обстежують пошкоджені об’єкти.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: