Власників об’єктів зовнішньої реклами просять звернутися у мерію
Поділитися в
Копіювати посилання
В Шосткинській громаді розпочалася інвентаризація об’єктів зовнішньої реклами. Про це повідомили у міській раді.
Нагадаємо, місцева влада має намір навести лад у питаннях зовнішньої реклами. Створена спеціальна комісія, яка ініціювала проведення інвентаризації. На даний час вона вже розпочалася.
Всіх власників об’єктів зовнішньої реклами в строк до 20 серпня цього року просять звернутись до відділу містобудування та архітектури Шосткинської міської ради (Садовий бульвар, 9 Б в м. Шостка Сумської обл., 41100), тел. (05449) 2-22-81.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: