Влада Шостки вирішує питання щодо відкриття гуманітарного коридору з Шостки до Полтави (Оновлено)
Поділитися в
Копіювати посилання
Керуюча справами виконкому Шосткинської міської ради Олена Кравченко повідомила, що на численні звернення жителів міська влада вирішує питання відкриття гуманітарного коридору з міста Шостки до міста Полтави.
– Міський голова просить виважено підійти до прийняття даного рішення, – каже вона.
Попередній запис проводиться у міському волонтерському центрі за адресою вул. Садовий бульвар, 11 (ЦЕВ).
– У разі успішного відкриття “зеленого коридору” Шостка – Полтава просимо розраховувати переважно на приватний транспорт, який будемо намагатися заправляти дизельним пальним за адекватними цінами. Для перевезення матерів з дітьми, людей похилого віку та осіб з інвалідністю просимо відгукнутися приватних перевізників, – додала Олена Кравченко.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: