Віце-чемпіони! Спортивна родина з Шостки стала призером Всеукраїнських змагань + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 листопада, у Києві на головній арені України – НСК «Олімпійський» пройшли фінальні Всеукраїнські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».
Як повідомив директор Шосткинського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Віктор Альоша, честь Сумської області та міста Шостки захищала родина Терех – Інна, Олександр та донька Маша.
У фіналі змагалися найсильніші спортивні родини з усієї України. Наші земляки здобули звання віце-чемпіонів, посівши 2 місце.
Директор Центру «Спорт для всіх» подякував родині Терех: «Спасибі вам за те що ви протягом багатьох років гідно представляли наше місто та область на багатьох аренах нашої Держави!».






Джерело фото: сторінка Віктора Альоші у Фейсбуці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: