Дерматолог
Авто Світ

Вісім медалей привезли шосткинці із Всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN»

Знай наших!, Спорт 09:19, 28.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

На минулих вихідних на Львівщині відбувся Всеукраїнський турнір «LVIV JUDO OPEN», який приніс нові перемоги у скарбничку дзюдоїстів Сумщини. Нашу область гідно представили спортсмени Шостки, Кролевця, Охтирки та Комишів (Охтирський район).

Зокрема, черговими здобутками по праву можуть пишатися вихованці Шосткинської федерації дзюдо. Як повідомляє віце-президент федерації Олексій Романько, вже у перший день змагань, 25 жовтня, шосткинці вибороли 2 “золота” і дві “бронзи”.

І місце у своїх номінаціях мають Вероніка Благуш та Софія Бурякова.

ІІІ-ті здобули Кіра Коструба та Анна Терещенко.

Наступного дня ІІ місце виборола Софія Бурякова, ІІІ-ті Вероніка Благуш, Макар Коструба, Владислав Носовський, п’яті посіли Денис Боклаг, Аріна Корж.

Тренери Анни Терещенко та Софії Бурякової – Олександр Сулім та Євген Костенко. Вероніки Благуш – Олександр Сулім та Анна Каштанова.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору