Вісім медалей привезли шосткинці із Всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN»
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулих вихідних на Львівщині відбувся Всеукраїнський турнір «LVIV JUDO OPEN», який приніс нові перемоги у скарбничку дзюдоїстів Сумщини. Нашу область гідно представили спортсмени Шостки, Кролевця, Охтирки та Комишів (Охтирський район).
Зокрема, черговими здобутками по праву можуть пишатися вихованці Шосткинської федерації дзюдо. Як повідомляє віце-президент федерації Олексій Романько, вже у перший день змагань, 25 жовтня, шосткинці вибороли 2 “золота” і дві “бронзи”.
І місце у своїх номінаціях мають Вероніка Благуш та Софія Бурякова.

ІІІ-ті здобули Кіра Коструба та Анна Терещенко.
Наступного дня ІІ місце виборола Софія Бурякова, ІІІ-ті Вероніка Благуш, Макар Коструба, Владислав Носовський, п’яті посіли Денис Боклаг, Аріна Корж.
Тренери Анни Терещенко та Софії Бурякової – Олександр Сулім та Євген Костенко. Вероніки Благуш – Олександр Сулім та Анна Каштанова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: