Дерматолог
Авто Світ

Віолончелісти із Шостки – переможці IV Міжнародного конкурсу мистецтв «Ой, заграйте, музиченьки»

Культура 17:10, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Ансамбль віолончелістів “Співочі струни” Шосткинської дитячої школи мистецтв став лауреатом І премії на IV Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Ой, заграйте, музиченьки».

“Особливо приємно й хвилююче, що саме наш виступ був відзначений членами журі спеціальним призом та Кубком конкурсу — за найкраще виконання твору Ігоря Шамо. Це велика честь і радість для всього нашого колективу!”, – говорить викладачка ДШМ Любов Скега, яка підготувала дітей до виступу.

За цією перемогою стоїть наполеглива праця, хвилювання, репетиції та велике бажання подарувати слухачам красу музики.

Окрема вдячність адресується концертмейстеру Тетяні Тарасенко – за професіоналізм, підтримку й надійність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору