Віолончелістка із Шостки – призерка міжнародного конкурсу “Мелодії і мрії України”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві пройшов Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс “Мелодії і мрії України”. На ньому відзначилася талановита учениця Шосткинської дитячої школи мистецтв – віолончелістка Анна Похтель. Дівчина стала лауреаткою диплому ІІ ступеню.
Це вже третя відзнака Ані на творчих конкурсах за літо, що вже минуло, повідомляє вчителька віолончелістки Любов Скега.
Концертмейстер – Тетяна Тарасенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: