Відсьогодні Шосткинська дитяча лікарня, згідно з розпорядженням МОЗ, розпочинає прийом та лікування дітей, хворих на COVID-19 + Відео

Здоров'я, Медицина 20:33, 1.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 1 квітня, КНП «Шосткинська дитяча лікарня», згідно розпорядження МОЗ, розпочинає прийом та лікування дітей з підозрою та з підтвердженим захворюванням COVID-19. Заклад надає допомогу дітям з усієї Сіверщини. І, згідно наказу, у Шостці дитяча лікарня буде приймати не лише шосткинських дітей з діагнозом COVID-19, які потребують стаціонарного лікування, а й з Середино-Будщини, Ямпільщини, Кролевеччини, Новгород-Сіверщини, Глухівщини.

В.о. головного лікаря Шосткинської дитячої лікарні Олена Гречаниченко каже, що була проведена тривала кропітка робота на чолі з головою обладміністрації, шосткинським міським головою, депутатами.

– На жаль, це розпорядження лише відкриває нам двері для того, щоб ми могли оперативно і якісно надавати допомогу дітям, хворим на COVID-19. Наш заклад має намір вийти на контрактування з Національною службою здоров`я України, яка наразі фінансує всі медичні послуги, згідно пакетів. У разі підписання пакету на стаціонарне лікування хворих на коронавірусну хворобу, наш заклад отримає достатнє фінансування, щоб наші співробітники отримали гідну заробітну плату. І ще ми будемо мати змогу забезпечити необхідними медикаментами наших пацієнтів. Доки пакет не підписано, наші працівники будуть отримувати звичайну заробітну плату, і, можливо, деякі медикаменти для маленьких пацієнтів батькам прийдеться купувати самостійно, – розповідає Олена Гречаниченко.

Річ йде про те, що для контрактування з національною службою здоров`я України та підписання фінансових зобов’язань зараз дитяча лікарня у Шостці не відповідає усім вимогам, які виставляє Національна служба здоров`я України для тих закладів, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19.

Але ми активно працюємо в цьому напрямку. Наприклад, зараз обговорюється можливість придбання для нашої лікарні апарату штучної вентиляції легень. Ведеться погоджена робота міського голови, депутатського корпусу та начальника Департаменту охорони здоров`я в Сумській області. Зі свого боку ми будемо намагатися зробити все можливе для того, щоб наші маленькі пацієнти отримали необхідну їм медичну допомогу, – додає Олена Андріївна.

Зараз дитяче інфекційне відділення на 25 ліжок повністю готове для розгортання госпіталю.

– Наповненість ліжок в інфекційних відділеннях №№ 1 і 2 Шосткинської ЦРЛ стовідсоткова. COVID-19 помолодшав, у нас з`явились хворі на ковід діти, що потребують стаціонарної допомоги. Дитяча лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту в достатній кількості, поки ми не стали тим закладом, який надає стаціонарну допомогу дітям, хворим на COVID-19. Щоденно існує потреба в масках, рукавичках, деззасобах. Ми будемо дуже вдячні усім за можливу допомогу. Ми також готові до діалогу з лікарями, які потребують працевлаштування. Щиро сподіваємось, що наші діти будуть хворіти рідко, не важко. Але ми готові при необхідності госпіталізувати та надати стаціонарну допомогу, – зазначає в.о. головного лікаря Шосткинської дитячої лікарні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору