Відсьогодні комендантська година у Зноб-Новгородській громаді діє з 20:00

Війна 19:22, 16.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Від сьогодні, з 16 березня, на території Зноб-Новгородської громади Шосткинського району діє комендантська година з 20:00 до 6:00. Про це інформують на Фейсбук-сторінці Зноб-Новгородська ОТГ.

У повідомленні нагадують, що комендантський час – це заборона перебувати у встановлений час на вулицях та в громадських місцях населеного пункту. Виконання та контроль за цим покладається на комендантські патрулі.

Якщо людина в заборонений час – протягом комендантської години знаходиться на вулиці, то комендантський патруль має право затримати дану особу і перевірити в неї наявність документів.

В разі потреби патруль може оглядати речі, багаж, транспортні засоби, службові приміщення та житла затриманих осіб.

При навмисному опорі з боку затриманої особи патрулем може бути застосована фізична сила чи вогнепальна зброя.

При встановленні правових підстав порушення дана особа може бути затримана і доставлена до відповідного пункту перевірки для оформлення по факту порушення відповідних документів та можливого притягнення даної особи до юридичної відповідальності на підставі рішення відповідного органу.

Керівництво громади окремо звертається до батьків.

“Просимо Вас з розумінням поставитися до комендантського часу і слідкувати щоб ваші діти вчасно поверталися додому. З 20:00 знаходитися на вулиці СУВОРО ЗАБОРОНЕНО. Батьки, чиї діти порушують комендантську годину, будуть притягуватися до адміністративної відповідальності”, – ідеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору