Відшукали 73-річну жительку Шосткинщини, яка два дні тому пішла з дому та не повернулася
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
73-річна жителька міста Дружба (раніше Хутір-Михайлівський) пішла з дому, залишивши помешкання відчиненим.
До поліції звернулися люди, які помітили, що жінки немає вдома вже два дні.
За описом зниклу шукали наряди поліції. Офіцер громади опитував сусідів та дізнавався ймовірні місця перебування жительки.
Поліцейський знайшов літню жінку біля міського озера за містом, де вона й заблукала.
Наразі зникла в порядку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: