Відновлено роботу гуманітарного коридору на кордоні Сумської області з рф, — Мінреінтеграції
Поділитися в
Копіювати посилання
З 5 серпня пункт перетину “Колотилівка — Покровка”, що на кордоні Бєлгородської та Сумської областей відновив свою роботу. Так, українці з тимчасово окупованих територій знову можуть повернутися на підконтрольну територію України. Про це зазначили в Мінреінтеграції 6 серпня.
“На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безкоштовну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати і дістатися до Сум або інших міст України”, – йшлося в повідомленні.
В Мінреінтеграції нагадали, що з питань евакуації необідно звертатися за наступними телефонами:
- гаряча лінія Сумської ОВА: (0542)-77-99-55;
- цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48;
- для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: