Дерматолог

Відмінний старт ФК «Колос» у Чемпіонаті області: 2 матчі – 2 перемоги! + Відео

Спорт 20:34, 20.08.2022

Сьогодні, 20 серпня, у ІІ турі Чемпіонату Сумщини з футболу шосткинський «Колос» приймав ФК «Дружба».

Цей матч, як і попередній проводився на нейтральному полі.

Знову шосткинці без особливих проблем переграли суперника. Швидкому, комбінаційному футболу «Колоса» ФК «Дружба» нічого протиставити не зміг. Наша команда забила три м’ячі, не пропустивши жодного. У І таймі на 22 хвилині відзначився Євгеній Жульєв, у другій половині – Максим Зенченко (60’) та Владислав Кирин (86’).

В іншому матчі групи 1 ФК «Велетень» переграв ФК «Кролевець» 3:1.

У нашій групі лідирує шосткинський «Колос», який набрав 6 очок. Різниця м’ячів показова: 8:0. Цікаво, що на рахунку гравців нашої команди Максима Зенченка та Владислава Кирина вже по 3 забиті м’ячі.

У ІІІ турі шосткинці зіграють з ФК «Кролевець».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!