Дерматолог
Авто Світ

Відключення світла завтра будуть впродовж доби

Енергетика 18:35, 4.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 5 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж доби. Про це інформує Національна енергетична компанія «Укренерго».

Повідомляється, що ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00.00 до 24.00.

«Для дотримання лімітів обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів. При перевищенні лімітів можливе застосування аварійних відключень для усіх категорій споживачів», – інформує «Укренерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору