Відключення світла завтра будуть впродовж доби
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 5 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж доби. Про це інформує Національна енергетична компанія «Укренерго».
Повідомляється, що ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00.00 до 24.00.
«Для дотримання лімітів обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових і побутових споживачів. При перевищенні лімітів можливе застосування аварійних відключень для усіх категорій споживачів», – інформує «Укренерго».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: