Відключення електроенергії повертаються
Енергетика 20:30, 31.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 1 червня, по всій Україні діятимуть ліміти на споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Ліміти діятимуть з 18.00 до 23.00.
«При перевищенні лімітів обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень», – йдеться у повідомленні.
Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: