Дерматолог
Авто Світ

Відключення електроенергії повертаються

Енергетика 20:30, 31.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 1 червня, по всій Україні діятимуть ліміти на споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів. Про це інформує НЕК «Укренерго».

Ліміти діятимуть з 18.00 до 23.00.

«При перевищенні лімітів обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень», – йдеться у повідомленні.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежується.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору