Відійшов у вічність Народний художник України, який допоміг створити у Шостці ряд архітектурних об’єктів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На 85 році пішов з життя Анатолій Васильович Гайдамака – Народний художник України, митець світового рівня, легендарний український художник-монументаліст. Таку трагічну новину повідомляє шосткинський міський голова Микола Нога.
– Неможливо переоцінити його вклад у розвиток культури Шосткинщини, відновлення національної пам’яті та історичної справедливості.Меморіально-освітній комплекс «Родинна пам’ять», музей П.О. Куліша, Меморіал захисникам України – ці та інші архітектурні об’єкти створені за активної підтримки Анатолія Васильовича.Низький уклін Вам, унікальна Людина та шляхетний патріот України!Ви будете вічно жити у пам’яті народній, сповненій вдячності та поваги! – зазначив очільник Шосткинської громади.


Фото зі сторінки Миколи Ноги у Фейсбуці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: