Відеоробота Шосткинського центру профтехосвіти – серед переможців Всеукраїнського конкурсу відеороликів “Я проти торгівлі людьми” + Відео

 Поділитися

Поділитися в

 Підведено підсумки конкурсу відеороликів «Я проти торгівлі людьми», який проходив в рамках онлайн проєкту з протидії торгівлі людьми #працюйбезпечно у Фейсбуці та Інстаграм за ініціативи Міністерства соціальної політики України та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

На своїх сторінках у соціальних мережах понад 90 студентів з 24 освітніх закладів створили та розмістили 37 коротких відео, які привертають увагу до проблеми торгівлі людьми та показують, що треба робити, щоб не потрапити в небезпечну ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми.

Участь у конкурсі  у номінації “Вихід є” взяв і Шосткинський центр професійно-технічної освіти. Як повідомляє навчальний заклад, педагоги та учні зняли відеоролик, що показував, як можна допомогти постраждалим від торгівлі людьми.

Педагогічні працівники Шосткинського центру ПТО практичний психолог Алла Гоголь та бібліотекар Ольга Поворозка визнані переможцями та отримали відповідні сертифікати у номінації “Вихід є”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору