Віддали життя, рятуючи інших: на Сумщині вшанували пам’ять загиблих медиків + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині вшанували пам’ять медичних працівників, чиї життя обірвала російсько-українська війна. Про це повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.
Від початку повномасштабного вторгнення російська агресія забрала життя 16 медиків Сумщини. Серед них – лікарі, медичні сестри, фельдшери та бойові медики. Одні щодня рятували пацієнтів у лікарнях, інші виїжджали на екстрені виклики, допомагали пораненим або стали до лав захисників України.
Кожен із них до останнього залишався вірним своєму покликанню – допомагати людям. Вони виконували свій професійний і людський обов’язок навіть у найскладніших та найнебезпечніших умовах, ризикуючи власним життям заради інших.
У цей день на Сумщині згадали кожного, кого забрала війна. Адже пам’ять про тих, хто лікував, рятував і підтримував людей у найтяжчі моменти, має жити не лише у серцях рідних та колег, а й у пам’яті всього регіону.
“Світла пам’ять і глибока шана всім медичним працівникам Сумщини, які віддали свої життя під час війни. Їхній подвиг назавжди залишиться символом самовідданості, мужності та любові до людей”.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: