Відбувся районний етап змагань з баскетболу серед дівчат у рамках Всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 24 квітня, відбувся ІІІ етап Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Шосткинського району. Цей масштабний проєкт продовжує об’єднувати та спонукати молодь вести активний, здоровий спосіб життя, повідомляють у Шосткинській РВА.
3 команди виборювали право виступати на обласному етапі. І у підсумку переможницями стали учениці Свеської спеціалізованої школи №2 ліцей.
2 місце посіла команда Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. 3 місце – Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. П.Куліша Шосткинської територіальної громади.

За підсумками змагань, команди-фіналістки були нагороджені грамотами, медалями та кубками.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: