Дерматолог
Авто Світ

Відбувся районний етап змагань з баскетболу серед дівчат у рамках Всеукраїнського проєкту “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”

Спорт 16:53, 24.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 квітня, відбувся ІІІ етап Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Шосткинського району. Цей масштабний проєкт продовжує об’єднувати та спонукати молодь вести активний, здоровий спосіб життя, повідомляють у Шосткинській РВА.

3 команди виборювали право виступати на обласному етапі. І у підсумку переможницями стали учениці Свеської спеціалізованої школи №2 ліцей.

2 місце посіла команда  Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. 3 місце – Воронізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. П.Куліша Шосткинської територіальної громади.

За підсумками змагань, команди-фіналістки були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору