Відбулося громадське обговорення щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 жовтня, пройшло громадське обговорення щодо нових тарифів на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

Нагадаємо, на засідання виконкому міської ради, яке відбулося 5 жовтня, був винесений проєкт рішення щодо збільшення вартості послуг на одного пасажира до 10 грн., для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста на період навчального року – до 4 грн. (діючі тарифи – 8 грн. и 3 грн. відповідно). Рішення ухвалено не було, запропонували провести громадське обговорення.

Сьогодні у обговоренні взяли участь представники влади, громадськості, пасажироперевізників. Вони обмінялися думками щодо резонансного питання.

Представник пасажироперевізників Григорій Зівако повідомив, що 70-80 % денної виручки витрачається на паливо. «Не має можливості утримувати найманих працівників і підтримувати технічний стан транспорту, якому вже багато років», – сказав Григорій Зівако. Він зазначив, що в області перейшли на тариф 12-13 грн.

Як проінформувала громадськість начальник управління економіки Дар’я Гребенюк, пасажироперевізники включають у калькуляцію тарифу лише прямі витрати: паливно-мастильні матеріали, шини, акумулятори, витрати на ремонт (мінімальна потреба), зарплату водіїв, основні податкові відрахування…

Представники громадськості, які взяли участь в обговоренні, критикували перевізників за недотримання графіку, безпеки перевезень, відсутність квитків та ін. Піднімалося питання і відсутності графіку руху на зупинках.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору