Відзавтра за новою адресою відновлює роботу Міграційна служба у Шостці
Поділитися в
Копіювати посилання
У суботу, 20 квітня, відновлює роботу Шосткинський відділ УДМС у Сумській області. Відзавтра він працює за новою адресою – вул. Шевченка, 8.
За повідомленням обласного управління Державної міграційної служби України, підрозділ відновлює надання усіх видів адміністративних послуг.
Сервіс «електронна черга» в підрозділі функціонуватиме в звичному режимі. Реєстрація в чергу доступна на сайті ДМС.
Режим роботи відділу: з вівторка по п’ятницю включно з 9:00 до 18:00, у суботу – з 9:00 до 16:45.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: