Від ворожого обстрілу у Середино-Будській громаді постраждало подружжя
Війна 15:28, 26.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 26 вересня, після 10:00 росіяни обстріляли один з населених пунктів Середино-Будської громади з мінометів.
Як повідомляє голова Сумської ОВА Олег Григоров, під удар потрапили жінка 57 років та 61-річний чоловік, які перебували на дачі.
Вони самостійно звернулися до медиків та лікуються амбулаторно.
Життю постраждалих нічого не загрожує.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: