Ветеранів із Шостки запрошують на спортивну риболовлю
Поділитися в
Копіювати посилання
Голова ГО «Братерство» Віталій Ляшок запрошує ветеранів та їхні родини долучитися до спортивної риболовлі, яка відбудеться 23–24 травня у місті Лебедин.
Учасникам заходу обіцяють насичену програму: спортивну риболовлю, кулінарний батл із приготування риби на вогні, дитячі майстер-класи та екскурсію містом.
Організатори зазначають, що підвезення з Шостки та проживання для учасників будуть безкоштовними.
“Це чудова можливість відпочити, поспілкуватися, провести час у дружньому колі та отримати нові враження”, – пише Віталій Ляшок.
За додатковою інформацією можна звертатися до Сергія Попченка за телефоном: 066 478 79 47.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: