Дерматолог
Авто Світ

Вдруге за день росіяни обстріляли цивільну інфраструктуру С.-Будської громади, поранено двоє людей

Війна 22:00, 8.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

Чергова атака ворога на прикордоння Сумщини.

За інформацією Сумської обласної прокуратури, сьогодні, 8 січня, близько 14.40 окупанти вдруге за день обстріляли цивільну інфраструктуру С.-Будської громади Шосткинського району.

55-річний чоловік та його 28-річний син, які перебували у власному будинку, отримали поранення.

Також до трьох зросла кількість поранених унаслідок атаки дронів на м. С.-Буду о 12.30 – окрім 52-річної жінки та 57-річного чоловіка за медичною допомогою також звернулась 71-річна пенсіонерка.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору