Вдень росіяни обстріляли дві прикордонні громади на півночі Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом дня росіяни обстріляли дві прикордонні громади на півночі Сумщини: Зноб-Новгородську та С.-Будську. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
За його інформацією, по Зноб-Новгородській громаді армійці вдарили з мінометів.
«Було 10 розривів мін. росіяни били саме в той час, коли ішла похоронна процесія. Ворог обстріляв подвір’я та дорогу біля будинку покійного. Люди встигли сховатися в укриття», – повідомив очільник ОВА.
Щодо Середино-Будської громади, то було 5 прильотів зі ствольної артилерії по прикордонному селу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: