Дерматолог
Авто Світ

Вдень росіяни обстріляли дві прикордонні громади на півночі Сумщини

Війна 21:47, 10.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Протягом дня росіяни обстріляли дві прикордонні громади на півночі Сумщини: Зноб-Новгородську та С.-Будську. Про це повідомив керівник обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

За його інформацією, по Зноб-Новгородській громаді армійці вдарили з мінометів.

«Було 10 розривів мін. росіяни били саме в той час, коли ішла похоронна процесія. Ворог обстріляв  подвір’я та дорогу біля будинку покійного. Люди встигли сховатися в укриття», – повідомив очільник ОВА.

Щодо Середино-Будської громади, то було 5 прильотів зі ствольної артилерії по прикордонному селу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору