Вдалося спрямувати на Сумщину 131 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку, – Ігор МОЛОТОК

Політика, Фінанси 10:27, 15.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Учора, 14 квітня,  відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету, на якому погоджувався перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів регіонального розвитку, а також розглядалося спрямування коштів, отриманих до спеціального фонду, Мінсоцполітики для виплати допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19.

«Затвердили перелік інвестпрограм і проектів, які будуть фінансуватись з Державного фонду регіонального розвитку. Для Сумщини передбачено понад 131 млн грн», – прокоментував член бюджетного комітету, народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК.

Як повідомив нардеп, із цих коштів більше 11 млн передбачено на другу чергу будівництва Сумської обласної клінічної лікарні, майже 21 млн – на будівництво дитячого садка у 12-му мікрорайоні Сум, близько 4  млн – на капремонт головного корпусу обласного онкодиспансеру, 10 – на побудову сміттєвого полігону у Верхній Сироватці, понад 11 – на реконструкцію стадіону у Тростянці і т.ін.

Будуть профінансовані капітальні ремонти шкіл у Новій Слободі, Ромнах, відреставровано корпус гімназії в Охтирці, відремонтовані інженерні мережі та проведено оздоблення приміщень у Недригайлівській школі.

«Також сюди ввійшли проекти, про які я вже говорив, – дитячий садок у Шостці, амбулаторія у селищі Вороніж, спортивний майданчик у Попівці на Конотопщині, ремонт інженерних мереж у Краснопільській школі», – акцентував Ігор МОЛОТОК.

Що стосується фінансування в рамках здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19, тут народний обранець наголосив, що вдалося погодили перерозподіл видатків держбюджету, зокрема для закупівлі кисневих концентраторів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору