Вчителька французької мови із Шостки взяла участь у лінгвістичному семінарі, який пройшов за кордоном
Освіта 21:12, 30.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчителька французької мови школи № 9 Олена Сугоняко побувала у польському м. Люблін, де взяла участь у професійному лінгвістичному семінарі з французької мови.
Тут виступили лектори із Франції, які спеціалізуються на післядипломній освіті вчителів. Вони ознайомили учасників семінару з інноваційними методиками викладання.
Цікаво, що Олена Сугоняко єдина вчителька французької мови у нашому місті.


Джерело фото: сторінка Олени Сугоняко у Фейсбуці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: