Дерматолог
Авто Світ

Вчителька французької мови із Шостки взяла участь у лінгвістичному семінарі, який пройшов за кордоном

Освіта 21:12, 30.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчителька французької мови школи № 9 Олена Сугоняко побувала у польському м. Люблін, де взяла участь у професійному лінгвістичному семінарі з французької мови.

Тут виступили лектори із Франції, які спеціалізуються на післядипломній освіті вчителів. Вони ознайомили учасників семінару з інноваційними методиками викладання.

Цікаво, що Олена Сугоняко єдина вчителька французької мови у нашому місті.

 

Джерело фото: сторінка Олени Сугоняко у Фейсбуці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору