Дерматолог
Авто Світ

Вчителі з громад Сумщини отримуватимуть доплату до зарплатні, – Михайло Ананченко

Освіта 14:38, 9.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Кожен педагог, який працює в офлайн (змішаному ) форматі із Березівської, Зноб-Новгородської, Миропільської, Чернеччинської, Новослобідської, Степанівської, Шосткинської, Сумської, Охтирської, Путивльської та Глухівської громад уже цього місяця отримає щомісячну доплату у 5200 гривень.

Це — визнання їхньої праці в умовах прифронтової області, повідомляє народний депутат України, співголова парламентського об’єднання “Прифронтові території” Михайло Ананченко.

Вчителі Сумщини продовжують навчати дітей навіть під звуки тривог, і держава повинна стояти поруч з тими, хто тримає освітній фронт.

“Підтримка освітян — це інвестиція у майбутнє країни. Як МФО «Прифронтові території» й надалі підтримуватимемо громади, які знаходяться впритул до лінії бойових дій”, – зазначає нардеп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору