Вчора у Шосткинському районі вчергове виявили вибухонебезпечні предмети
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ще чотири вибухівки не зможуть накоїти лиха. 10 серпня у Охтирському та Шосткинському районах піротехніки ДСНС знешкодили гранатометний протитанковий постріл, мінометну міну, ручну гранату та вибухник. Про це інформує ГУ ДСНС у Сумській області.
Рятувальники закликають при виявленні таких та інших підозрілих знахідок дотримуватися нескладних, але важливих правил:
- не підходь;
- не чіпай;
- відійди на безпечну відстань (100 м);
- телефонуй 101.



Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: