Вчетверте росіяни обстріляли телевежу у Білопіллі. Мовлення теле- та радіоканалів тимчасово припинено
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Учора, 17 червня, були мінометні обстріли (17 вибухів) та обстріли з артилерії (7 вибухів) Білопільської громади. Внаслідок артобстрілу пошкоджено телевежу, повідомила Сумська обласна військова адміністрація.
– Вже 4 раз з початку повномасштабного вторгнення російські окупанти обстріляли Білопільську вежу.Зараз висотна споруда знеструмлена, ведуться обстежувальні роботи.Тож мовлення українських теле- та радіоканалів тимчасово припинено, – зазначила представниця Нацради з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: