Вболіваємо за наших! Вперше у Шостці запрацювала фан-зона + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 13 червня, почала роботу фан-зона для футбольних вболівальників. Вона розташувалася біля Центру культури та дозвілля (ЦКіД).
На великому екрані транслювалася перша гра нашої збірної на ЄВРО-2020, яка протистояла збірній Нідерландів.
Фан-зона зібрала людей різного віку, було чимало молоді… Цікаво, що підтримати нашу збірну прийшов і мер Микола Нога.
Шосткинці вболівали палко. Емоції вибухнули після того, як наша збірна зрівняла рахунок у матчі. «Україна! Україна! Україна!», – скандували вболівальники.
Фан-зона у Шостці продовжить роботу.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: