Вантажні перевезення по Дніпру й області: професійно та якісно

 Поділитися

Поділитися в

вантажні перевезення по Дніпру

Сучасний світ важко представити без вантажних перевезень: це і експортно-імпортні відносити, перевезення багажу, для особистих потреб споживачів тощо. І основне – вантаж має бути доставлений неушкодженим і вчасно. Як обрати серед десятків логістичних компаній саме ту, яка на 100% задовільнить потреби споживача?

Raben: які послуги надає компанія?

Вантажні перевезення в Дніпрі та області якісно забезпечує логістична компанія Рабен Україна. Це міжнародна компанія, яка займається перевезеннями у 15 країнах Європи.

Серед послуг, які можна отримати в компанії:

  • Контрактна логістика: це прийом товарів, їх зберігання, підготовка до видачі, відвантаження.
  • Автомобільні перевезення: найпопулярніший вид транспорту у бізнес-сфері. Це ідеальний, щоб оперативно доставити вантаж, запланувати час доставки.
  • Фреш логістика: її ще називають холодною логістикою, саме ця послуга може забезпечити відповідний температурний режим продуктам і товарам, які цього потребують.
  • Митний термінал: ця послуга позбавляє замовника різних митних формальностей, які часто є причиною затримки вантажу на митниці.
  • 4PL: це так звана «доставка під ключ», де оператор доставки організовує весь процес від постачання продукції до торгових посередників та кінцевих клієнтів.

Від чого залежить вартість доставки?

На вартість впливає формат поставки (збірне замовлення чи індивідуальне), терміновість, маршрут, специфіки вантажу, час простою, додаткові послуги.

Чому варто обрати саме компанію Рабен?

Серед основних переваг – це широкий спектр послуг, які можна отримати у компанії.

Окрім цього, у фірмі співпрацюють з різними галузями: автомобільна, побутова хімія, продовольчі та непродовольчі товари, електроніка та інші.

У Рабен Україна до кожного клієнта знаходять індивідуальний підхід та з особливою відповідальністю ставляться до кожного замовлення.

На сайті можна замовити приблизний розрахунок вартості доставки.

У компанії можна обрати додаткові послуги. Наприклад, ранкова або вечірня доставка у зручний для замовника час, тимчасове зберігання вантажу у випадку непередбачуваних ситуацій між замовником і отримувачем, повернення документів.

На сайті компанії можна зручно переглядати, де саме ваш вантаж. Для цього достатньо лише ввести номер ТТН.

Саме тому вантажні перевезення по Дніпру та області через логістичну компанію Рабен Україна – це ефективний та зручний спосіб, щоб безпечно та швидко перевезти вантаж у потрібні терміни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору