Вальники лісу Середино-Будського лісгоспу – одні з кращих в області

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 19 вересня, в Україні відзначають «День працівників лісу». Це професійне свято людей, які  піклуються про наше найбільше природне багатство – ліс, примножують його та оберігають. Традиційні щорічні змагання вальників лісу на Сумщині цьогоріч вирішили присвятити саме професійному святу лісівників. Це не лише конкурс на майстерність та спритність, це ще й зайвий привід для обміну досвідом та спілкування зі своїми колегами з усієї області.

Змагання вальників лісу відбулися на базі ДП «Свеське лісове господарство». До слова, вони пройшли вже вдвадцяте. Конкурсантам треба було пройти 5 випробувань: валка дерева, монтаж нового ланцюга, розпилювання комбінованим різом, точне розпилювання, обрізка сучків.

Своїх учасників до участі у змаганнях представили всі 12 лісгоспів Сумського ОУЛМГ. На старт вийшли 17 вальників.

Зокрема, активну участь у заході взяла команда Державного підприємства “Середино-Будське лісове господарство” на чолі з директором підприємства Олександром Плужниковим. Підприємство підготувало та забезпечило участь двох  вальників лісу – Віктора Крючка (основний склад) та Вадима Дзюбу (юніор). Обидва – працівники Кам’янського лісництва. І обидва гідно захистили честь свого підприємства.

Так, Вадим Дзюба показав найкращий результат серед юніорів.  Його колега Віктор Крючок посів II місце в загальнокомандному заліку основної групи учасників. Переможці були відзначені грамотами та цінними подарунками.

До змагань учасників підготували головний лісничий Іван Степаненко та головний інженер Іван Якушев.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору