Дерматолог
Авто Світ

“Валькірії Шостки” збирають гроші на другу гвинтівку помсти

Волонтерство 16:34, 15.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Після масованого ракетного удару по Шостці 13 січня волонтерське об’єднання “Валькірії Шостки” запропонувало містянам помститися окупантам і придбати снайперську гвинтівку. Шосткинці охоче підтримали таку ідею і за кілька днів задонатили 120 тис. грн. Іменна гвинтівка “Шостка” вже передана снайперу ЗСУ зі 124-ї бригади.

“Валькірії” вирішили не зупинятися і оголосили збір на другу гвинтівку RUGER. Калібр 338.

“Назвемо її «Люта Вишиванка». Всі знають, що наш “піксель” – то розлючена вишиванка. Але стільки горя від ворога, що вона стала Лютою. Снайпер чекає на зброю. Влучить кожна гривня. Долучайтесь!”, – закликає волонтерка Людмила Бокатова

Ціль збору також 120 000 грн.

Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/A6TDJKJJub

Номер картки банки 5375 4112 1198 0375

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору