“Валькірії Шостки” збирають гроші на другу гвинтівку помсти
Поділитися в
Копіювати посилання
Після масованого ракетного удару по Шостці 13 січня волонтерське об’єднання “Валькірії Шостки” запропонувало містянам помститися окупантам і придбати снайперську гвинтівку. Шосткинці охоче підтримали таку ідею і за кілька днів задонатили 120 тис. грн. Іменна гвинтівка “Шостка” вже передана снайперу ЗСУ зі 124-ї бригади.

“Валькірії” вирішили не зупинятися і оголосили збір на другу гвинтівку RUGER. Калібр 338.
“Назвемо її «Люта Вишиванка». Всі знають, що наш “піксель” – то розлючена вишиванка. Але стільки горя від ворога, що вона стала Лютою. Снайпер чекає на зброю. Влучить кожна гривня. Долучайтесь!”, – закликає волонтерка Людмила Бокатова
Ціль збору також 120 000 грн.
Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/A6TDJKJJub
Номер картки банки 5375 4112 1198 0375
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: