В инфекционном отделении Шосткинской ЦРБ 9 больных с пневмонией. Их проверяют на наличие коронавируса

 Поділитися

Поділитися в

Из 14 шосткинцев, у которых лабораторно подтверждена коронавирусная инфекция, 13 выздоровело. В инфекционном отделении Шосткинской ЦРБ остается одна больная с диагнозом COVID-19, но состояние ее уже ближе к удовлетворительному, она идет на поправку. Об этом информировал во время аппаратного совещания при городском голове главный врач Шосткинской ЦРБ Олег Штогрин.

Але все одно підозри на захворювання і пневмонії є. На сьогоднішній день 9 хворих з пневмоніями знаходяться в інфекційному відділенні. Частина з них обстежена, частина – в стадії обстеження. Тому ми не розслабляємося, інфекційне відділення продовжує працювати в умовах антикоронавірусного госпіталю, дотримуються всі засоби захисту і профілактики, тому що такі хворі потенційно розцінюються, як корона вірусні, – рассказал Олег Теофилович.

– Ваша система розпочала працювати у плановому режимі у лікувальному процесі, у тому числі – здача аналізів. Значно збільшилась кількість людей, які з`явились у лікувальних закладах. Виникла проблема із флюорографом, незважаючи на те, що куплений новий рентген апарат і відновили роботу рентген-апарату в дитячій лікарні. Цій галузі Вам треба приділити увагу, постарайтеся скоротити черги, – обратися мэр Шостки Николай Нога к главврачу городской ЦРБ. И добавил для пациентов лечебно-профилактических учреждений: – Не спішіть одночасно проходити медогляди. Встигнем, усім своєчасно буде надана допомога.

Фото иллюстративное.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору