Сервис Центр

В угіддях Шосткинського лісгоспу стартує полювання на парнокопитних тварин

 Поділитися

Поділитися в

Завтра, у суботу 3 листопада у мисливських угіддях ДП «Шосткинське лісове господарство» відкриється колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин, яке триватиме до 31 грудня включно.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Також продовжується індивідуальне полювання на копитних:

– на самця козулі: по 31 грудня 2018 року включно;

– на самця кабана та молодняк здатний до самостійного існування: до 27 січня 2019 року;

– на самок козулі, кабана та їх молодняк здатний до самостійного існування: до 31 грудня 2018 року.

Полювання на хутрових звірів за відстрільними картками розпочинається 3 листопада і триватиме до 27 січня 2019 року.

Днями полювання є: на копитних при індивідуальному полюванні – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя; на хутрових – субота та неділя. Обмежень для відстрілу вовків, лисиць та єнотовидної собаки не існує, а от зайця за відстрільною карткою кожен мисливець може добути не більше одного.

В держлісгоспі є в наявності ліцензії на козулю та кабана.

Незабудьте і про відповідні документи. Вирушаючи на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

При придбанні відстрільної картки мисливців ознайомлять із заборонами щодо полювання в певних мисливських угіддях, а саме розташуванням відтворювальних ділянок, об’єктів природно-заповідного фонду та ін.

ДП «Шосткинське лісове господарство» попереджає мисливців щодо недопущення порушень встановлених правил полювання. До порушників правил полювання застосовуватимуться відповідні міри впливу, визначені чинним законодавством України.

ДП «Шосткинське лісове господарство» наголошує на обов’язковому дотриманні мисливцями правил полювання, а також правил поводження на полюванні з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів.

Впродовж сезону полювання в мисливських угіддях діятимуть рейдові бригади по здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору