В сильні морози за можливості не виходьте на вулицю! + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У зв’язку з сильними морозами міський голова Микола Нога закликав мешканців Шосткинської громади за можливості не виходити на вулицю.
Під час сьогоднішньої апаратної наради він порадив зробити запас продуктів на 2 доби, ліків (у разі потреби), зарядити пауербанки та максимально утеплити житло.
Також очільник громади зауважив, що ворог продовжує обстрілювати мирне населення України, об’єкти інфраструктури. Лише за минулу добу повітряна тривога оголошувалася 6 разів.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: