Дерматолог
Авто Світ

В сильні морози за можливості не виходьте на вулицю! + Відео

Здоров'я 12:30, 8.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з сильними морозами міський голова Микола Нога закликав мешканців Шосткинської громади за можливості не виходити на вулицю.

Під час сьогоднішньої апаратної наради він порадив зробити запас продуктів на 2 доби, ліків (у разі потреби), зарядити пауербанки та максимально утеплити житло.

Також очільник громади зауважив, що ворог продовжує обстрілювати мирне населення України, об’єкти інфраструктури. Лише за минулу добу повітряна тривога оголошувалася 6 разів.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору