В Сумиобленерго пояснили причину коливання напруги в мережі
Поділитися в
Копіювати посилання
“АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” отримує електроенергію від магістральних мереж. У нормальному режимі роботи вона становить – 110 кВ.
Наразі цей показник буває підвищеним. Через постійні обстріли навантаження на вцілілі об’єкти зростає, а через повітряні тривоги працівники енергетичної сфери часто змушені спускатися в укриття для збереження життя. Це ускладнює процес регулювання напруги в ручному режимі безпосередньо на енергооб’єкті.
“Ми робимо все, щоб утримати роботу енергосистеми в стабільному режимі! Якщо ви спостерігаєте коливання напруги в мережі, які рідко, та все ж бувають, будь ласка, вимкніть тимчасово прилади, які можуть постраждати та користуйтеся захисними пристроями, які забезпечують стабільну роботу електропроводки, оберігаючи техніку від коливань напруги.
Просимо з розумінням поставитися до ситуації та пам’ятати, що єдина її причина – це військова агресія росії проти України!”, — повідомляють енергетики.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: