В Сумській області збили два ворожих БпЛА (Оновлено)
Війна 21:48, 17.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У небі над Сумщиною силами протиповітряної оборони знищено два ворожих БпЛА типу «Шахед». Таку новину повідомляє обласна військова адміністрація.
«ППО продовжує роботу. Зберігайте спокій, не нехтуйте сигналами повітряної тривоги!», – йдеться у повідомленні Сумської ОВА.
За останньою інформацією, протягом сьогоднішнього вечірнього ворожого нальоту сили ППО Сумщини збили ще два БпЛА типу «Шахед». Таким чином, сьогодні збито 4 «Шахеди».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: