В Сумській області збили 20 «Шахедів»
Війна 07:16, 14.02.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 20 ворожих БпЛА типу «Шахед». Про це інформує обласна військова адміністрація.
Повідомляється, що з початку 2025 року підрозділами ППО Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, добровольчих формувань області вже ліквідовано 410 російських безпілотників.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: