Дерматолог
Авто Світ

В Сумській області збили 20 «Шахедів»

Війна 07:16, 14.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 лютого, у небі над Сумщиною наші зенітники збили 20 ворожих БпЛА типу «Шахед». Про це інформує обласна військова адміністрація.

Повідомляється, що з початку 2025 року підрозділами ППО Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил територіальної оборони ЗСУ, Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби, добровольчих формувань області вже ліквідовано 410 російських безпілотників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору