В Сумській області запроваджені аварійні відключення (Оновлено)
Поділитися в
Копіювати посилання
З метою недопущення перевантаження обладнання в основній мережі – о 10:25 в Сумській і Полтавській областях вимушено були запроваджені аварійні відключення, інформує НЕК «Укренерго».
За інформацією “Сумиобленерго”, зараз вони графіки аварійних відключень застосовуються для жителів Шосткинського, Конотопського, Роменського, частини Сумського районів.
Про скасування ГАВ буде повідомлено додатково.
Зазначається, що внаслідок дронової атаки на енергооб’єкт вчора знеструмлювалась частина Сумської області. Завдяки невідкладному здійсненню аварійно-відновлювальних робіт – енергопостачання вдалося відновити. Втім, для остаточного усунення наслідків обстрілу ще потрібен певний час.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: