В Сумській області щепили від COVID-19 більш як 143 тисячі людей
Здоров'я 10:59, 24.08.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Від початку вакцинальної кампанії на Сумщині від коронавірусу щеплено 143 444 особи. Про це інформують “Сумські дебати” з посиланням на Міністерство охорони здоров’я України.
Зокрема, за останню добу щеплено 223 особи, за тиждень – 12 395, а загалом – 143 444 жителів Сумщини.
Найбільше щеплень зроблено вакциною CoronaVAC – 45 780 осіб або 31,9%, наступна у списку – Pfizer – 41 378 або 28,9%, далі йде Moderna – 29 485 або 20,6% та AstraZeneca – 26 792 або 18,7%.
Фото на сайті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: