Сервис Центр

В соцсетях при содействии облгосадминистрации стартовал видеопроект

Суспільство 18:42, 14.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Миссия киноплатформы, созданной по инициативе и при содействии руководителя аппарата облгосадминистрации Дмитрия Живицкого – это презентация Украины, где есть счастье, любовь, процветание. Поэтому цель нового проекта «Зірковий час з Руфіною Счастливцевою» – находить секреты, которые открывают пути к счастливой жизни.

Авторы проекта приглашают на интервью талантливых, успешных в своем деле людей, кто знает эти секреты и может поделиться опытом. Проект создан в первую очередь для мотивации молодежи – работать, стремиться, достигать вершин.

«Це мій рідний край. Я хочу, щоб він процвітав! Я хочу, щоб це було місто радості та гармонії для всіх, хто тут живе і хто завітає в гості. Ми прагнемо знайти людей, для яких не байдужа доля країни, міста, тих, хто рухає суспільне життя одночасно з власним, тих, у кого є зацікавленість будувати своїми руками краще майбутнє. Ми шукаємо однодумців, щоб рухатися на зустріч щасливому завтра. Ми будемо розмовляти про життя, роботу, плани, успіх, про Україну, про Сумщину, про те, чим можна пишатися, про те, чого бракує, про те, як творити зміни, як бути змінами, як не загубити себе та своє обличчя, як залишатися людиною, як реагувати на хейтерів і що потрібно для щастя особистого і для підвищення рівня життя мешканців окремо взятої території. Ми хочемо ділитися найціннішим досвідом та знаннями тих, чиї прізвища знають та поважають, чиї дії можна ставити за приклад», – так прокомментировала создание нового проекта его автор и ведущая Руфина Счастливцева.

Стоит отметить, что оператором и монтажером проекта пока является 12-летний сумчанин Михаил Грищенко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору