В Шостке вызовы на дому обслуживаются в обычном режиме и достаточно оборудования для хранения трупов

Влада, Медицина 13:00, 19.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 19 марта, на аппаратном совещании главный врач Центральной районной больницы Олег Штогрин прокомментировал ряд новшеств, недавно вступивших в силу и вызвавших резонанс в обществе.

В частности, что касается отмены некоторых форм медицинской документации, то в первую очередь, по словам доктора, изменения коснутся работы медицинского персонала.

– Для людей пересічних це ніякого впливу, принаймні зараз, мати не буде. Питання виникали по двом формам – талон амбулаторного пацієнта, який часто плутають з талоном на прийом до вузького спеціаліста. В нас така форма і не велась, це було запроваджено у обласних лікарнях. Талончики як були, так поки що і залишаться, впроваджуємо електронну систему запису, тож проблем не буде. Також люди хвилюються про виклики на дому, ніби це відміняється. Відміняється тільки журнал викликів і тільки тоді, коли будуть підписані декларації кожного пацієнта з лікарем, коли пройде перший етап реєстрації лікар-пацієнт. Зараз працюємо так, як і працювали, – проинформировал Олег Штогрин.

Что касается изменений к Уголовному процессуальному кодексу, согласно которым теперь любая экспертиза, в том числе судебно-медицинская, назначается по решению суда, то главврач ЦРБ также поспешил успокоить общественность.

– Багато у людей побоювань і щодо зберігання трупів, доки буде отримано дозвіл на поховання, то хочу сказати, що в нас достатньо холодильного обладнання.  Якщо вже будуть прикрі випадки, коли експертиза займе багато часу, то проблем зі зберіганням тіла не буде, – отметил Олег Штогрин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору