В Шостке стартовала кампания по подписанию деклараций с врачами
Поділитися в
Копіювати посилання
Об этом сегодня, 1 октября на аппаратном совещании сообщил главврач ЦРБ Олег Штогрин:
– З сьогоднішнього дня ми розпочинаємо активну стадію підписання декларацій між населенням і лікарями первинної ланки. Всі лікарі, відповідно до вимог законодавства, перейшли на роботу в Центр надання первинної допомоги, який вже фактично завершив своє формування, і наше завдання – підписати максимальну кількість декларацій з населенням, щоби з першого січня первинна ланка могла нормально функціонувати і отримувати фінансування. Свого часу до лікарів попередньо записалось більше 35 тис. шосткинців, тому проблем з підписанням декларацій бути не повинно.
Главврач ЦРБ обратился с просьбой к жителям города не бояться новшеств и не паниковать. Олег Штогрин акцентировал внимание на том, что в ближайшее время кардинальных изменений в работе медиков не предвидится.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: