В Шостке создан Экоконтроль

 Поділитися

Поділитися в

Новая общественная организация «Экологический контроль 2018» создана недавно в нашем городе.

Как сообщил ее глава Андрей Сурай, организация будет работать не только в Шостке и районе, но и на территории всего северного региона Сумщины.

«Її поява – це громадський відгук на велику кількість екологічних проблем, які влада не може чи не хоче вирішувати. Яким повітрям ми дихаємо, яку воду п’ємо?! Чому в Сумській області гинуть бджоли?! Що робиться в лісах, на сміттєзвалищах, хімічних підприємствах?! Коли ми з однодумцями почали розбиратися, то жахнулися. Згадати лише про гептил… Якщо не буде громадського контролю за станом навколишнього середовища, у нас, у наших дітей не буде майбутнього», – сказал Андрей Сурай в интервью Шостка.INFO.

Экоконтроль намерен проводить экологические рейды, независимые экологические исследования, привлекать ученых и экспертов.

«Ми відкриті і запрошуємо до співпраці всіх небайдужих. Будемо вдячні за будь-яку допомогу нашій громадській організації, – говорит руководитель Экоконтроля. – Просимо повідомляти про гострі екологічні проблеми, які вас хвилюють. Контактний телефон: 096-172-72-74, електронна адреса: ecocontrol@i.ua. Наша сторінка в Фейсбуці  https://www.facebook.com/ecocontrol2018/».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору