В останній день бабиного літа був зафіксований один з рекордних рівнів температури повітря
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора вдень, 18 жовтня, стовпчик термометра на Сумщині показував 20-21 градус.
Як повідомляє обласний гідрометцентр, такий високий температурний режим на Сумщині спостерігався в цей день втретє після 1967 та 2019 років.
За даними спостережень метеорологічних станцій Сумської області, вчора о 15.00 температура повітря становила у Дружбі +20 градусів, у Глухові +21, Конотопі +21, Ромнах +20, Сумах +20, Лебедині +20.
Нагадаємо, 18 жовтня закінчилося бабине літо, яке тривало майже два тижні і подарувало нам приємну осінню погоду. Відсьогодні Сумщина перебуває під впливом холодного атмосферного фронту…
Джерело фото: Сумський гідрометцентр
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: