В Охтирці внаслідок обстрілу від стресу померли дві пенсіонерки
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок російської атаки на Охтирку вночі 13 вересня померло дві літні жінки. Про це повідомляє “Суспільному” з посиланням на директора Охтирського будинку-інтернату для людей похилого віку та осіб з інвалідністю Віктора Токарєва.
“У нашому закладі на другому поверсі в актовій залі посипалися вікна. Там перебували жінки, дві від стресу померли. Будемо їх ховати”, – сказав він.
Токарєв наголосив, що жінки не зазнали поранень.
Нагадаємо, сьогодні рано вранці російські окупанти скинули на Охтирку одну керовану авіабомбу. Унаслідок обстрілу пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, господарчі споруди, автомобілі, будівлі підприємства.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: