В одному з закладів дошкільної освіти Шосткинщини через недотримання протиепідемічних вимог декілька працівників захворіло на COVID-19 + Відео

Безпека, Здоров'я 20:09, 21.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Завідувачка Шосткинським районним відділом Сумського обласного лабораторного центру контролю і профілактики хвороб Ірина Хаміцевіч поінформувала про те, що на території нашої громади зростає захворюваність на коронавірус.

За її даними, істотне зростання було зафіксовано протягом двох перших тижнів вересня. Станом на 17 вересня на території громади зареєстровано 89 нових випадків COVID-19, тоді як за весь серпень їх було 79.

Ірина Хаміцевич повідомила, що в одному із закладів дошкільної освіти Шосткинщини через недотримання протиепідемічних вимог кілька працівників захворіли на COVID-19. Вона розповіла, що тут зафіксовано вже чотири підтверджених випадки COVID-19 і один випадок пневмонії. «Всі ці випадки, я вважаю, пов’язані між собою, бо все це люди з одного колективу», – підкреслила завідувачка Шосткинським районним відділом Сумського обласного лабораторного центру контролю і профілактики хвороб.

За її словами, причина того, що сталося – недотримання в цьому дошкільному навчальному закладі протиепідемічних вимог. Як проінформувала Ірина Хаміцевич, весь персонал дитсадка буде протестовано на COVID-19. До речі, рівень вакцинації проти коронавируса в дошкільному навчальному закладі низький. Щеплено лише 30% персоналу. Це актуально і з урахуванням переходу з 23 вересня в жовту картинну зону. «Зараз МОЗ наголошує на тому, що заклад освіти зможе працювати тільки коли 80% персоналу є щепленими», – наголосила Ірина Хаміцевич.

За її даними, відвідуваність дитсадка низька. З 116 дітей його відвідують менше половини. Хворіють 8 чол., інші знаходяться вдома за заявою батьків. «Треба моніторити причини знаходження дітей вдома. Якщо діти просто знаходяться вдома за заявами батьків – це добре, якщо діти хворі, вони повинні звернутися до лікаря за медичною допомогою», – сказала завідувачка Шосткинським районним відділом Сумського обласного лабораторного центру контролю і профілактики хвороб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору